| Plaats van herkomst: | ZheJiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | PVC leather |
| Modelnummer: | kunstleer stof |
| Min. bestelaantal: | 1500m/kleur |
| Prijs: | 1.97USD/M |
| Verpakking Details: | 40M/roll of aanpassen |
| Levertijd: | 21 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 2000000 meter/meter per maand polyesterweefsel |
| gebruik: | Dagelijkse handtassen | Kleur: | groente |
|---|---|---|---|
| Handgevoel: | Zacht | Patroon: | Litchipatroon |
| Backing Technics: | 100% polyester fluweel, 250 g stof | Dikte: | 1.5 mm±0.05 |
| Markeren: | Lichee-patroon PVC-leerstof,Synthetische lederen weefsels met fluweelachter,1.5 mm Dikte Fals leerstof |
||
Onze PVC-lederen stof biedt een brede selectie aan oppervlaktepatronen, waaronder lycheegrain, effen glad, geweven patroon, dotpatroon, krokodillenpatroon en vele andere modieuze en klassieke texturen. We bieden verschillende backing-opties om aan verschillende gebruiksvereisten te voldoen, zoals polyester breiwerk, geborsteld polyester, polyester fluweel en imitatie katoenen backing. Met uitstekende zachtheid, duurzaamheid en veelzijdigheid wordt ons PVC-leer veelvuldig toegepast op banken, autostoelen, bagage, tassen, meubels, decoratie, vloermatten en andere toepassingen.
![]()
Jiaxing Texson Textile Co., LTD. werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Wangjiangjing Town, Jiaxing City, Zhejiang Province, het grootste textielcentrum in China. Het ligt dicht bij de twee grote havens van Shanghai en Ningbo.
We beschikken over een weverij voor grijze stof, een PU- en PVC-coatingfabriek, gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van chemische vezelstoffen zoals polyester- en nylonstoffen die veel worden gebruikt in tassen, tenten, outdoorproducten, functionele kleding enzovoort. De jaarlijkse productie bedraagt 30 miljoen meter, onze producten worden voornamelijk geëxporteerd naar Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika, Afrika en andere belangrijke gebieden met vraag.
De belangrijkste producten zijn:
1. Voeringsmaterialen: 170T/190T/210T Polyester Taffeta, 240T/300T Pongee Garengeverfde Jacquardstoffen.
2. Polyester Oxford stof: 210D/240D/300D/420D/600D/840D/900D/1680D etc.
3. Jacquard Oxford stof: 420D Honingraat, 420D Diamant, 840D Kruis Jacquard etc.
4. Nylon stof: 190T/210D/380T/400T/420D/600D etc. met in totaal honderden stofproducten.
5. PVC-leer, EPU-leer, microvezelleer, 100% siliconenleer etc.
Ons bedrijf heeft een professioneel team voor nabewerking en strikte kwaliteitscontrole in elke stap van de stofproductie. Na jaren van hard werken voldoen al onze producten aan internationale kwaliteitsnormen en worden ze zeer gewaardeerd in een verscheidenheid aan verschillende markten over de hele wereld.
Vasthoudend aan het geloof van "Hoge kwaliteit van elke meter stof, redelijke prijs, snelle levering en uitstekende service", kijken we ernaar uit om samen te werken met klanten om zowel onze binnenlandse als buitenlandse markten uit te breiden en een betere toekomst te creëren.
Maatwerk:
| NR.: | AR-24 |
| Dikte: | 1,5 mm ± 0,05 |
| Breedte: | 140/160CM |
| Backing: | 100% Polyester fluwelen stof van 250 g |
| Gebruik: | Tas, rugzak |
| MOQ: | 1500M/kleur |
| Verpakking: | 25~50M/rol of op maat |
| Leverancierskenmerken: | Geverifieerde Leverancier |
![]()
![]()
1: Heeft u verschillende patronen waaruit we kunnen kiezen?
Ja. We hebben een professioneel team met rijke ervaring in ontwerp en productie.
2: Hoe krijg ik een monster?
Gratis monsters kunnen worden verzonden, betaal alleen de expresskosten.
3: Wanneer kan ik de prijs krijgen?
Als uw details van het leer voldoende zijn, zullen we u binnen 1 uur tijdens werktijd citeren, en binnen 6 uur buiten werktijd.