| Plaats van herkomst: | ZheJiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | PVC leather |
| Modelnummer: | kunstleer stof |
| Min. bestelaantal: | 1500m/kleur |
| Prijs: | 1.87USD/M |
| Verpakking Details: | 40M/roll of aanpassen |
| Levertijd: | 21 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 2000000 meter/meter per maand polyesterweefsel |
| Kleur: | Grijs | Nummer: | AR23 |
|---|---|---|---|
| MOQ: | 1500m/kleur | Dikte: | 1,25 mm ± 0,05 |
| Gebruik: | tassen, decoratie | Patroon: | Reliëf |
| Markeren: | Fluweel-gevoerd PVC-kunstleer,1,25 mm dik kunstleer |
||
Onze PVC-leerstof heeft een breed scala aan oppervlaktepatronen, waaronder lychee-korrel, gladde vlakte, geweven patroon, stippelteken,krokodilpatroon en vele andere modieuze en klassieke texturenWe bieden verschillende opties voor ondersteuning om te voldoen aan verschillende gebruiksvereisten, zoals polyester breiwerk, polyester geborsteld, polyester fluweel en imitatie katoen ondersteuning.duurzaamheid en veelzijdigheid, wordt ons PVC-leer op grote schaal toegepast op banken, autostoeltjes, bagage, tassen, meubels, decoratie, vloermatten en andere situaties.
![]()
| N.O.: | AR23 |
| Dikte: | 1.25mm±0.05 |
| Breedte: | 140/160 cm |
| Achterkant: | 100% polyester fluweel 230 g stof |
| Gebruik: | Autostoeltje, handtassen, decoratie. |
| MOQ: | 1500 M/kleur |
| Verpakking: | 25~50M/rol of op maat |
| kenmerken van de leverancier: | Geverifieerde leverancier |
Jiaxing Texson Textile Co., LTD. werd opgericht in 2010, gelegen in Wangjiangjing Town, Jiaxing City, Zhejiang Provincie, het grootste textielcentrum in China,Het ligt dicht bij de twee grote havens van Shanghai en Ningbo..
We hebben een grijs weefbedrijf, een fabriek met PU- en PVC-coating, gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van chemische vezels zoals polyester en nylon, die veel worden gebruikt in zakken.,De jaarlijkse productie is 30 miljoen meter, onze producten worden voornamelijk geëxporteerd naar Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika,Afrika en andere belangrijke gebieden die behoefte hebben.
De belangrijkste producten zijn:
1. Liningmaterialen:170T/190T/210T Polyester Taffeta, 240T/300T Pongee Yarn Gekleurde Jacquard Stoffen.
2. Polyester Oxford Stof: 210D/240D/300D/420D/600D/840D/900D/1680D enz.
3Jacquard Oxford Stof: 420D honingraat, 420D diamant, 840D kruis Jacquard enz.
4. Nylon Fabric:190T/210D/380T/400T/420D/600D etc. met in totaal honderden stoffen.
5PVC-leer, EPU-leer, microvezelleer, 100% siliciumleer enz.
Onze firma heeft een professioneel team van nabehandeling en strenge kwaliteitscontrole in elke stap van de stofproductie.al onze producten voldoen aan de internationale kwaliteitsnormen en worden zeer gewaardeerd in een verscheidenheid aan verschillende markten over de hele wereld.
"Hoge kwaliteit van elke meter stof, redelijke prijs, snelle levering en uitstekende service".We kijken ernaar uit om samen te werken met klanten om onze binnenlandse en buitenlandse markten uit te breiden.Een betere toekomst creëren.
Verpakking en levering:
![]()
Hoe krijg ik een monster?
Gratis monsters kunnen worden gestuurd. Betaal gewoon de express.
Wat is de laatste tijd waarop u kunt leveren?
15-20 dagen, behalve bijzondere factoren zoals de lentevakantie enz.
Wat dacht je van de after-sale service?
We bieden uitstekende after-sale service voor elke bestelling, alle problemen die we zullen nemenverantwoordelijkheid en oplossen voor u. Drie jaar kwaliteitsgarantie voor u.