| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | PVC leather |
| Modelnummer: | kunstmatige leerstof |
| Min. bestelaantal: | 1500m/kleur |
| Prijs: | 2.0USD/M |
| Verpakking Details: | 40m/rol of aanpassen |
| Levertijd: | 21 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 2000000 meter/meters per maand polyester stof |
| Dikte: | 1,37 mm ± 0,05 | Aantal: | AR15 |
|---|---|---|---|
| Patroon: | Dubbelzijdig | Gebruik: | Huishoudtextiel, Decoratief, mat |
| MOQ: | 1500m/kleur | Backing Technics: | PVC -leer |
| Markeren: | Doppelzijdig PVC-schuimleer,1.37 mm dik PVC-leerstof,Waterdicht PVC tafellakenmateriaal |
||
![]()
![]()
![]()
![]()
Aanpassing:
| N.O.: | AR-15 |
| Dikte: | 1.37mm±0.05 |
| Breedte: | 140/160 cm |
| Achterkant: | PVC-leer |
| Gebruik: | Mat, decoratie, enz. |
| MOQ: | 1500 M/kleur |
| Verpakking: | 25~50M/rol of op maat |
| kenmerken van de leverancier: | Geverifieerde leverancier |
![]()
![]()
1De minimum orderhoeveelheid is 1500M/kleur.
2Service tijdige reactie, goede after-sales service, snelle verzending.
3:Eigen fabriek om de kwaliteit van het product en de levertijd zo snel mogelijk te garanderen.
4Professionele ontwerpteam, één-stop om aan uw behoeften te voldoen.
Profiel van het bedrijf:
Onze fabriek beslaat een oppervlakte van 120 hectare met 75.000 vierkante meter standaard werkplaatsen, uitgerust met 6 PVC-leer productielijnen, 6 EPU-leer productielijnen en 200 waterstraal weefgetouwen.met een productiecapaciteit van meer dan 600 ton per dagOnze producten worden veel gebruikt in autostoeltjes, banken, bagage, decoratie, meubels en andere velden.
Met meer dan 15 jaar ervaring in de export, met een "kwaliteit op de eerste plaats"-principe en volledige verantwoordelijkheid voor haar klanten en producten.
We verwelkomen vragen en samenwerking van alle potentiële klanten.